Equip de Lleida

Antoni Cudós
Antoni Cudós i Puig
Advocat - Especialitzat en Dret mercantil
antoni.cudos@cudos-consultors.com
Jaume Oriol i Moreno
Jaume Oriol i Moreno
Advocat - Especialitzat en Dret civil i penal
jaume.oriol@cudos-consultors.com
Santiago Solsona i Fígols
Santiago Solsona i Fígols
Advocat - Dret urbanístic i mediambiental
santi.solsona@cudos-consultors.com
Jessica Guiu Sanjuan
Jessica Guiu Sanjuan
Diplomada en Ciències Empresarials
jessica.guiu@cudos-consultors.com
Filo Franc Calçada
Filo Franc Calçada
Tècnic d'assegurances
filo.franc@cudos-consultors.com
Jordi Barahona i Viñes
Jordi Barahona i Viñes
Cap del departament de fiscal
jordi.barahona@cudos-consultors.com
Ana Quintilla Raso
Ana Quintilla Raso
Llicenciada en Economia
ana.quintilla@cudos-consultors.com
Sion Cases Sanchez
Sion Cases Sanchez
Diplomada en Ciencies Empresarials
sion.cases@cudos-consultors.com
Mireya Planes i Camprodon
Mireya Planes i Camprodon
Llicenciada en Ciències del treball
mireya.planes@cudos-consultors.com
Vanessa Segovia Requena
Vanessa Segovia Requena
Llicenciada en Ciències del treball
vanessa.requena@cudos-consultors.com
Nuria Ichart Millan
Nuria Ichart Millan
Cicle Superior de Secretariat
nuria.ichart@cudos-consultors.com

Contacta amb Lleida

Departaments de Lleida

Nom (obligatori)

Email (obligatori)

Assumpte

Missatge


Passeig de Ronda, 57 baixos
25006 Lleida
T* 973 28 28 18
F* 973 28 29 89