Equip de Balaguer

Antoni Cudós
Antoni Cudós i Puig
Advocat - Especialitzat en Dret mercantil
antoni.cudos@cudos-consultors.com
Antonio José Calero Fernández
Antonio José Calero Fernández
Advocat - Especialitzat en Dret civil i penal
antonio.calero@cudos-consultors.com
Neus Monell i Puig
Neus Monell i Puig
Advocat - Especialitzat en Dret civil
neus.monell@cudos-consultors.com
Pere Batalla i Sala
Pere Batalla i Sala
Advocat - Cap del departament de laboral
pere.batalla@cudos-consultors.com
Vanessa Rubió i Altisent
Vanessa Rubió i Altisent
Diplomada en Gestió i Administració Pública
vanessa.rubio@cudos-consultors.com
Susanna Peries i Invernon
Susanna Peries i Invernon
Maika Cortés Martínez
Maika Cortés Martínez
Diplomada en Relacions Laborals
maika.cortes@cudos-consultors.com
Josep Solé i Jou
Josep Solé i Jou
Cap del departament de trànsit
josep.sole@cudos-consultors.com
Márgaret Orús i Hernández
Márgaret Orús i Hernández
Miquel Solanes i Cirera
Miquel Solanes i Cirera
Cap del departament de gestoria
miquel.solanes@cudos-consultors.com
Susanna Bonifasi i Fernández
Susanna Bonifasi i Fernández
Gestió administrativa
cudos-b@cudos-consultors.com
Antonio Bergadà i Bringue
Antonio Bergadà i Bringue
Cap del departament d'assegurances
assegurances@cudos-consultors.com
Ramon Vilanova Solé
Ramon Vilanova Solé
Tècnic d’assegurances
assegurances@cudos-consultors.com
Rosa Font i Fumanal
Rosa Font i Fumanal
Tècnic d’assegurances
assegurances@cudos-consultors.com
Albert Bergadà i Alburquerque
Albert Bergadà i Alburquerque
Tècnic d’assegurances
assegurances@cudos-consultors.com
Montse Margalida Palacín
Montse Margalida Palacín
Cap de departament de finques
finques@cudos-consultors.com
Ferran Suñé i Crespó
Ferran Suñé i Crespó
Cord. departament de fiscal
ferran.sunye@cudos-consultors.com
Carme Serret i Cases
Carme Serret i Cases
Tècnic en administració i finances
carme.serret@cudos-consultors.com
Susana Giménez i Aguilar
Susana Giménez i Aguilar
Llicenciada en Ciències Empresarials
susana.gimenez@cudos-consultors.com
Eva Solé i Creus
Eva Solé i Creus
Tècnic comptable i fiscal
eva.sole@cudos-consultors.com
Montse Gabarrella i Sorribas
Montse Gabarrella i Sorribas
Tècnic comptable i fiscal
montse.gabarrella@cudos-consultors.com
Santiago Solsona i Fígols
Santiago Solsona i Fígols
Dret urbanístic i mediambiental
santi.solsona@cudos-consultors.com
Sheila Font Moreno
Sheila Font Moreno
Grau en Relacions Laborals
sheila.font@cudos-consultors.com

Contacta amb Balaguer

Departaments de Balaguer

Nom (obligatori)

Email (obligatori)

Assumpte

Missatge


Plaça Pau Casals, 6 principal
25600 Balaguer
T* 973 45 05 55
F* 97345 08 09